-20%






Шафа для витримки м'яса Fagor FMA-1650
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо Вам іспанську спеціалізовану шафу-вітрину для витримки м'яса в залі ресторану, кафе, пивоварні - модифікація Fagor FMA-1650
Технічні параметри шафи для витримки м'яса Fagor FMA-1650:
- Охолодження в діапазоні 0...20 С.
- Нержавіючий сталевий корпус.
- Однодверний.
- Внутрішнє світлодіодне висвітлення (вертикальне розміщення).
- УФ-стерилізація повітря.
- Вбудований фільтр із активованим вугіллям.
- Двері розпашні з автомат системою закривання, фіксованим відчиненням.
- Опори шафи FMA-1650: 2 ніжки спереду і 4 ролики ззаду.
- Рівномірна температура охолодження у всьому обсязі.
- Антикорозійний випарник.
- Має цифровий терморегулятор з автоматом розморожуванням.
- Оснащений стандартно чотирма полицями (навантаження на одну 40 кг), покриті антибактеріальним пластиком.
- Внутрішні розміри камери: 595*615*H1425 мм.
- Є контроль за вологістю 60...90%.
Замовляйте якісний та ефективний атрибут для презентації та витримки м'яса у Вашому ресторані, пивоварні, кафе - шафа Fagor FMA-1650. Гарантія та Сервіс свій. Доставка по всій Україні. Усі форми оплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fagor |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 20 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 1700 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для м'яса |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Додаткові характеристики | |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість полиць | 4 шт. |
| Матеріал дверей | Скло |
| Особливості | Регульовані ніжки |
| Термометр | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 115 кг |
| Висота | 1665 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 595 мм |
| Внутрішня ширина | 615 мм |
| Об`єм | 490 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 235 140 ₴

