Топ
-1%










Піч для піци на дровах з цегли та каменю Vulcan Mario 120/170см
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги одна з найпопулярніших модифікацій дров'яної печі для піци в асортименті марки Вулкан - піч для піци Vulcan Mario 120
Чим особлива піч для піци Vulcan Mario 120:
- Внутрішній діаметр 1200 мм.
- Зовнішній діаметр 1700 мм.
- Висота з підставкою 1850 мм.
- Діаметр димоходу - 220 мм.
- Товщина стінки 250 мм.
- Теплоізоляція підлоги нижнього 300 мм.
- Кількість одноразового завантаження піц 4 шт. діаметром 300 мм.
- Продуктивність 150 піц на годину.
- Температури в печі від 100 до 500 С.
- Маса 1750 кг.
- Матеріал купола: вогнетривку цеглу, теплоізоляція, штукатурка під фарбування / порошкове фарбування підставки / нержавіюча сталь.
- Матеріал нижнього поду: шамотна цегла марки ША-9.
- Підставка з полицею для дров: чорний метал.
- У базовому наборі поставки: підставка - підстава з полицею для дров і оштукатурена подова піч.
- Аксесуари: заслінка, полку з натурального граніту, кронштейн під підвіконня з нержавіючої сталі, декоративна накладка з нержавіючої сталі (або чорна) над аркою.
Піч для піци Vulcan Mario 120 - це якісна і високопродуктивна одиниця для ресторану, тратторії, великого кафе або піцерії. Працюємо по всій Україні. Власна гарантія. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vulcan |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини, Харчова промисловість |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Дрова, вугілля |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Розташування | Підлогове |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Максимальний час приготування | 5 хв |
| Максимальна робоча температура | 500 град. |
| Мінімальна робоча температура | 100 град. |
| Особливості | Наявність термометра |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 25 см | 5 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 30 см | 4 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 35 см | 4 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 40 см | 2 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 45 см | 2 шт. |
| Кількість піцц, що готуються, по 50 см | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1700 мм |
| Ширина | 1700 мм |
| Вага | 1750 кг |
| Висота | 1850 мм |
| Внутрішній діаметр | 1200 мм |
| Виробник | |
| Виробник печі | Vulcan |
- Ціна: 262 350 ₴








