



Апарат для гарячих напоїв Airhot CHOCO-10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високопродуктивні апарати (диспенсери) для гарячого глінтвейну, шоколаду, інших напоїв на 10 літрів - Airhot CHOCO-10
Особливості, технічні параметри апарату для гарячих напоїв Airhot CHOCO-10:
- Матеріал виготовлення: корпус - ударостійкий пластик, знімна чаша - харчової полікарбонат, лопаті - пластик / на стрижні - харчова сталь.
- Апарат перемішує напій до створення рівномірної маси, при цьому нагріваючи його.
- Дисплей з Led освітленням показує заданий рівень нагріву.
- В основу вбудований піддон для збору крапель.
- Матеріал зливного крана - коррозионностойкая сталь.
- Розігрітий напій зберігати в диспенсері можна не більше доби.
Купуйте Апарат для гарячих напоїв Airhot CHOCO-10 в компанії "Е-груп" вигідно. Гарантія наша. Доставка по всій Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 90 град. |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 0.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Терморегулятор |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 570 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Об`єм | 10 л |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 18 280 ₴

