-17%






Тістоміс Apach ASM32F 2S
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високопродуктивна модель спірального промислового тістоміса від італійської марки Апач/Apach - двошвидкісний, дежа об'ємом 32 л. фіксована, обробляє 88 кг за годину, мінімальна/максимальна завантаження тестом 3 кг / 25 кг, Apach ASM32F 2S для пекарні, піцерії, супермаркету, кафе, ресторану
Основні технічні параметри тістоміса Apach ASM32F 2S:
- Швидкість:
- обертання діжі 10,5 і 22 об/хв (два темпу).
- обертання спіралі, 75 і 154 об/хв (2 темпу).
- Хв./макс. завантаження тестом: 3 і 25 кг. відповідно.
- Годинна продуктивність 88 кг.
- Мобільний, за рахунок коліс (в комплекті).
- Робоча частина стаціонарна, дежа незнімна.
- Чаша 32 літрова, місильний орган - спіраль, стійка, захисна кришка зроблені з нержавіючої сталі.
- Вага 86 кг
Замовляйте вигідно тістоміс Apach ASM32F 2S тут, доставляємо по Україні, в "Е-груп" власна сервісна служба. Чекаємо на вас!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип тістомісу | S-подібний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 154 об/хв |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм діжі | 32 л |
| Механізм піднімання голови | непідйомна траверса |
| Механізм кріплення чаші | Незнімна дежа |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 735 мм |
| Ширина | 424 мм |
| Висота | 805 мм |
| Опис ємностей і насадок | |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тестомеса | Стаціонарна |
- Ціна: 65 510 ₴

