




Кондитерська вітрина Cold C 16 G б/у
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильна вітрина для продажу кондитерської продукції Cold C 16 G б / у, 2005 року випуску, знаходиться в Дніпрі, після технічного обслуговування, в хорошому стані, довжина 1,6 метра
Проведено технічне обслуговування кондитерської вітрини Cold C 16 G б / у, поставлені нові полки та нове Led освітлення. Стан робочий гарантуємо.
Постійне поповнення складу, наявність кондитерських вітрин Cold бу інших розмірів, уточнюйте у менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cold |
| Країна виробник | Польща |
| Сфера використання | Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для молочних продуктів, Для сирів, Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Світло-сірий |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1630 мм |
| Ширина | 920 мм |
| Висота | 1380 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Граніт |
- Ціна: від 45 000 ₴

