
Диспенсер для шоколаду Rauder LHD-10
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед вами професійний універсальний апарат - нагрівач - підігрівач - перемішувач (коротко диспенсер) різних напоїв і шоколаду. Працює за принципом як водяна баня, об'єм корисний становить 10 літрів. Ідеальний для громадського харчування, пабу, бару, об'єктів швидкого харчування - диспенсер для гарячого шоколаду і напоїв Rauder LHD-10
Головні особливості диспенсера для шоколаду Rauder LHD-10:
- Кришка колби.
- Десятилитровая чаша з полікарбонату.
- Змішувальний шнек.
- Безперервний режим перемішування.
- Пластикового ABS корпусу.
- Система прогріву Bain-marie.
- Головний вимикач.
- Реле налаштування температури.
- Ніжки.
- Нержавіючий бойлер.
- Зливний кран і піддон збору патьоків/крапель.
Поради по експлуатації диспенсера Rauder для гарячого шоколаду LHD-10:
Після закінчення експлуатації диспенсера Раудер, виставте його температурне реле на 0 градусів, при це лопаті повинні обертатися. Таким способом, Ви не дозволите шоколаду присохнуть до дна.
Доставляємо диспенсери Rauder LHD-10 в будь-яке місто України, звертайтеся!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Номінальна споживана потужність | 1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Об`єм | 10 л |
| Ширина | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Диспенсер для гарячих напоїв |
| Гарантійний термін | 12 |
| Сфера использования | для пабу, для ресторану, для фаст фуда, Для бару |
- Ціна: 18 670 ₴

