



Аппарат для попкорна Rauder BPA-6A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Необходим надежный и в то же время доступный по цене торговый аппарат по приготовлению попкорна? Советуем остановится на аппарате для попкорна Раудер - Rauder BPA-6A
Попкорн аппарат Rauder BPA-6A - это самый оптимальный вариант среди себе подобных по цене и качеству. Уверенно справится с нагрузками сезонной торговли. Рассчитан на долгосрочное функционирование и выполнение интенсивных задач.
Особливості апаратів з приготування попкорну Rauder BPA-6A:
- котли у них йдуть з антипригарній захистом, обсяг складає 0,25 літра, завантаження зерном за раз не більше 0,1 кг.
- час одного робочого процесу - 120 секунд.
- володіють функцією підігрівання дна для збереження в готовому/теплому стані попкорну
- елементи роботи з попкорном, тільки з нержавійки.
- панель управління складається з трьох кнопок: освітлення, нагрівання дна і чаші.
- всебічне скління корпусу для вигідного демонстрування покупцям.
- внутрішня камера висвітлюється.
Апарат для попкорну Rauder BPA-6A купити зі знижкою, гарантією і доставкою по Україні можливо в компанії "Е-груп", чекаємо Вас!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 270 град. |
| Мінімальна робоча температура | 220 град. |
| Номінальна потужність | 1.45 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Разове завантаження | 100 г |
| Функція підігріву попкорну | З підігрівом дна |
| Корпус | скло і фарбована сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Висота | 615 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Об'єм ємності | 0.25 |
| Сфера использования | food корти, HoReCa, АЗС, Бази відпочинку, фаст фуд |
- Ціна: 6 160 ₴

