-15%






Холодильник вітрина Juka VD75GA з замком
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однією з новинок на ринку України серед великогабаритних холодильників вітрин є модель Juka VD75GA з механічним замком і збільшеним до 700 літрів корисним об'ємом. Не має аналогів, якщо порівнювати з критеріями високу якість і ціна. Ідеальне рішення для зберігання і торгівлі охолодженим товаром в магазині, супермаркеті, ресторані, аптеці та інших місцях.
З широкого переліку особливостей і характеристик холодильника вітрини Juka VD75GA , виділимо наступні:
- Фарбований оцинкований сталевий корпус всередині/зовні.
- Охолодження примусове за допомогою вентилятора.
- Чежский випарник GTB, агрегат Aspera, термостат Карел, трубчастий конденсатор, не потребує обслуговування.
- Двосторонній led світло.
- Двокамерне дверне скло.
- Ніжки регульовані по висоті.
- Наднизькі показники споживання електрики за 24 години - всього 3,5-3,6 Квт.
- В комплекті відразу йде 5 гратчастих сталевих полиць.
- Додатково оплачується брендування і додаткова полиця.
Ми забезпечимо Вам вигідні умови покупки вітринного холодильника Juka VD75GA, його оперативну відправку у Ваше місто, технічну підтримку протягом усього періоду експлуатації, замовляйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Загальний об'єм холодильника | 750 літрів |
| Енергоспоживання за 24 години | до 3,6 кВт |
| Додаткові характеристики | |
| Авторозморожування | Так |
| Дисплей | Так |
| Термометр | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 152 кг |
| Висота | 2100 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 590 мм |
| Внутрішня ширина | 640 мм |
| Об`єм | 700 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекте оборудования | 5 полиць, дверний замок, 4 ніжки |
| Вид обладнання | холодильник вітрина з замком |
| Гарантійний термін | 24 |
| Кліматичний клас | 4 (+16...+35 С) |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Матеріал дверей | подвійний склопакет |
| Особливості | автооттаивание і видалення конденсату, полиця витримує навантаження до 57 кг, товщина стінок 45 мм., фреон r290, led світло, конденсатор трубчастий, не потребує обслуговування, компресор Embraco Aspera, термоконтроллер Carel |
| Призначення | для торгівлі |
| Розташування холодильного агрегату | нижня |
| Сфера использования | food корти, Retail, АЗС, Аптеки, бази відпочинку, Бістро, фаст фуд, великі ресторани, готелі, Готельний бізнес, для кухні громадського харчування, для громадського харчування, для піцерії, для супермаркетів |
| Тип охолодження | Примусова циркуляція |
| Тип управління | Електронний блок управління. |
| Функціональне призначення | демонстрація, охолодження, зберігання продукту |
| Колір корпусу | білий з чорним |
- Ціна: 62 000 ₴

