



Подогреватель шоколада Hendi 274125
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Есть постоянная потребность в горячих напитках, в том числе горячем шоколаде? Отличным вариантом для закрытия, решения данного вопроса станет профессиональный аппарат-подогреватель (диспенсер) шоколада на 5 литров - Hendi 274125 - подогревает шоколад по принципу водяной бани, непрерывно его помешивает и сохраняет в горячем состоянии
З підігрівачем (ножем) Hendi 274125, ви приготуєте безліч напоїв (не зациклений тільки на гарячий шоколад): чаї, каву, глінтвейн та інше.
Підігрівач шоколаду Hendi 274125 здатний за один робочий цикл сготовить 5 літрів цього напою. На один літр молока (жирність в діапазоні 3-6%) знадобиться 0,2 кг. порошкового або 0,25 кг. готового гарячого шоколаду. Часто гарячий шоколад подають з алкогольними напоями (ром, коньяк, віскі) або зі збитими вершками, а також часто додають в різні десерти.
Будьте обережні при вимиканні підігрівача шоколаду:
Перед тем как выключить диспенсер Hendi, поставьте термостат на отметку в 0 градусов, лопасти должны при этом вращаться. Таким образом шоколад не присохнет к нержавеющему дну!
Заказывайте подогреватель шоколада Hendi 274125 с доставкой наложенным платежом в Днепр, Харьков, Одессу, Киев, Николаев, Запорожье, Херсон, (другие города), работаем по всей Украине!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Максимальний рівень шуму | 70 дБ |
| Мінімальна робоча температура | 65 град. |
| Номінальна споживана потужність | 1.006 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Принцип роботи | На водяній бані |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об'єм чаші підігрівача | 5 літрів |
| Необхідна температура в приміщенні | 10...+32 С |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Висота | 465 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал корпусу | корпус з ABS пластику (полікарбонат), дно з нержавіючої сталі, |
| Матеріал чаші | полікарбонат |
| Особливості | Піддон з індикатором рівня рідини, запобіжник від перегріву, постійне помішування, кран з системою антизасор, поворотна ручка термостат, Краплезбірник |
| Сфера использования | food корти, Retail, АЗС, Бази відпочинку, фаст фуд, бістро, В барі і кафе, ресторані та їдальні |
- Ціна: 30 430 ₴

