




Піч на дровах Vulcan 130
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одна з найбільших модифікацій стаціонарних професійних дров'яних печей для втілення шедевральных кулінарних творінь (у тому числі піци) - знайомтеся Vulcan 130
Камінна/купольна піч на дровах для професійного приготування їжі Vulcan 130 характерна:
- Зовнішнім внутрішнім діаметром: 1900/1300 мм.
- Одночасним приготуванням 8 піц діаметром 300 мм.
- Габаритом гирла 440*220 - 540*220 мм.
- Дымоходом в диаметре 250 мм.
- Высотой пода от пола в 1150 мм.
- Стандартизированной толщиной стен 150-200 мм.
- Подом толщиной в 250 мм.
Профессиональная печь на дровах Vulcan 130 - разумное и выгодное приобретение для Вашего ресторанного, гостиничного, фаст фуд бизнеса, обращайтесь!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vulcan |
| Джерело живлення | Дрова, вугілля |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Максимальна робоча температура | 500 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 30 см | 8 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1900 мм |
| Ширина | 1900 мм |
| Вага | 2900 кг |
| Висота | 2850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | Бази відпочинку, фаст фуд, бари, ресторани, кафе та інші, Великі об'єкти громадського харчування, Великі ресторанні комплекси, Готельний бізнес, для піцерії |
| Вид печи | професійна дров'яна піч |
- Ціна: 260 000 ₴


