




Купольна піч на дровах Vulcan 100
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купольна модифікація печі на дровах для приготування найсмачнішої піци - Vulcan (Вулкан) 100
Про технічні параметри печі купольної на дровах для піци Vulcan 100:
- Зовнішній діаметр - 1600 мм.
- Внутрішній діаметр - 1000 мм.
- Кількість одночасно розміщені піц для готування - 3 штуки діаметром 30 див.
- Габарит гирла 440*220...540*220 мм
- Димар в діаметрі 250 мм.
- Висота поду від статі: 1150 мм
- Зовнішня висота печі - 2850 мм
- Вагою нетто 2200 кг
- Стандартний діапазон стінок: 150...200 мм (Мінімум 150 мм.).
- Під завтовшки 25 див.
Дозаказные послуги по декоративній обробці купольної печі на дровах Vulcan 100, а також аксесуари дивіться на фото 2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vulcan |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини, Fast-food, Вулична торгівля, Харчова промисловість |
| Вид печи | Подова |
| Джерело живлення | Дрова, вугілля |
| Тип встановлення печи | Стаціонарна |
| Розташування | Підлогове |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал | Шамотна глина |
| Максимальний час приготування | 6 хв |
| Максимальна робоча температура | 500 град. |
| Мінімальна робоча температура | 100 град. |
| Кількість рівнів | 1 |
| Особливості | Наявність термометра |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Місткість піцц | |
| Кількість піцц, що готуються, по 30 см | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 2850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | ресторани, кафе, піцерії, бази відпочинку |
- Ціна: від 235 000 ₴

