-10%


Морожениця Bartscher 135002
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фризер для кафе або бістро Bartscher 135002,
Міні фризер - компактний пристрій, за допомогою якого можна приготувати 1,4 літра твердого морозива, заморожених напоїв, сорбетто, замороженого йогурту. Пристрій досить потужне, витримує великі навантаження. Корпус моделі 135002 нержавіючий. Володіє режимом заощадження і змінними баками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид обладнання | Фризер |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Для бару |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота | 315 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна продуктивність | 5 |
- Ціна: 18 110 ₴

