-14%




Апарат для корн-догів Кий-в ст-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільні електроапарати приготування сосисок в оболонці з фігурного/запеченого тіста на паличці, на п'ять формочок для одночасної готування корн догів, з найменуванням ст-5. Приємна новинка для розширення меню фаст фуд закладів, точок вуличного харчового промислу.
Працює ст-5 апарат для корн догів Кий-В СТ-5 так:
- робочі притискні поверхні розігріваються зверху/знизу.
- перед тем, как преступите к первой готовке, предварительно пару раз включите его на разогрев.
- в дальнейшем 5 формочек аппарата СТ-5 смажьте маслом и останется только добавить в них масло.
- затем сосиски на палочках кладут в эти ниши и зажимают, не более 5 минут и готово.
А с СТ-5 атрибутикой, Вы приготовите и объемные вкуснейшие вафли. Заказывайте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид апарату | Для корн-дога |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.6 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Прогумовані ніжки, світлова індикація робочого стану |
| Час приготування | від 3 до 5 хвилин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 40 |
| Вид | для хот догів на паличці |
| Кількість ємностей | 5 |
- Ціна: 8 679,12 ₴

