-15%


Шафа холодильна настільний hurakan hkn-bc145
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Холодильні столитровые шафи Хуракан необхідні для зберігання напоїв та інших продуктів при температурі від 0 до 10 градусів. Камера в моделі HKN-BC145 розрахована на обсяг 105 літрів, при цьому вага агрегату всього 33 кілограми. У комплексі до всього, що є перевагою даної моделі є його рівень шуму вчасно роботи, який становить лише 39 dB. Так само камера зберігання разом зі своєю ергономікою і практичністю має зручну світлодіодне підсвічування. Термостат контролюючий температуру в камері механічний.
Більше інформації Ви можете дізнатися у наших професійних консультантів про hurakan hkn-bc145, яку вони з радістю Вам нададуть.
Чекаємо дзвінків по телефону або звернення через сайт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вологість | 55 % |
| Максимальний рівень шуму | 39 дБ |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна споживана потужність | 110 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 840 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 105 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| В комплекте оборудования | 3 полиці, 2 ніжки/2 колесика |
| Вид обладнання | холодильна шафа настільний |
| Гарантійний термін | 12 |
| Кліматичний клас | 4 |
| Особливості | led освітлення, Термостат, споживання в добу 0,56 квт/год, довжина кабелю 1,8 м, реагент r600a, ручне розморожування |
| Призначення | для напоїв, харчової продукції |
| Сфера использования | Для бару, торгові магазини, кафе, заправки |
| Тип охолодження | статичний |
| Функціональне призначення | Для зберігання і охолодження, для продажу |
- Ціна: 14 120 ₴

