



Гриль коптильня Big Green Egg Medium
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Пічка для гриля середніх габаритів, серії Medium (Медіум) від Big Green Egg
Багатопрофільність в приготуванні страв печі-духовки Medium - одна з основних її привілеїв. Зроблена на основі запатентованої кераміки, неподатливой до різких змін термоусловий (досягнення Nasa). Більш того, вона витримає ста тисячне число циклів нагрівання/охолодження без механічних пошкоджень.
Аксессуарное оснащення Medium гриля:

Вибір додаткових частин до Big Green Egg "Medium" переконливо великий, на фото представлено самі запитуємо: столи-підставки, стійки на коліщатках, решітки та керамічні елементи. Побачити весь перелік можливих до постачання аксесуарів, Вам допоможе представник "Е-груп".
Просимо врахувати такий момент:
Для розпалювання печі не користуйтеся хім засобами (тверді або рідкі не має значення) - вони проникають в керамічну обшивку і запах їх не усувається. Тому радимо застосовувати спеціальні брикети або запальнички!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Green Egg |
| Країна виробник | США |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Дрова, вугілля |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 43 кг |
| Решітка | |
| Діаметром | 380 мм |
| Час розпалювання | |
| В хвилинах | 10 |
| Автономна робота | |
| В годинах | 6 |
| Робоча температура | |
| Максимум | не вище 300 С |
| Розмір зі столиками, стійкою | |
| Д*Ш*В | 900*1067*1100, мм |
| Обсяг разової готування | |
| Або | 2 індички по 4-5 кг, 3 курки у вертикальному положенні, 6 гамбургерів, 4 стейка, 4 стійки ребер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Керамічний |
| Вид гриль обладнання | Гриль-піч-коптильня |
| Тип встановлення обладнання | підлоговий/настільний |
| у мм. | 515 |
- Ціна: 87 326 ₴

