
Хлібопекарська піч Miwe Aero бу
Хлібопекарська піч Miwe – це обладнання німецького виробника, використовуване у харчовій промисловості для випікання хлібобулочних виробів. Дана піч працює від електрики, споживаючи при цьому 19,7 кВт в годину, що для такого габаритного і ефективного обладнання є вигідним показником.
Конвекційна пекарська піч забезпечує рівномірне випікання хліба завдяки принципу роботи. Конструкція печі влаштована таким чином, що гаряче повітря від нагрівального елемента рівномірно розподіляється в коробі випікання завдяки швидкому вентилюванню. Таким чином, свіжа випічка готується набагато швидше і якісніше, а витрата електроенергії значно скорочується.
Чому піч хлібопекарська піч Miwe Aero бо найкраща
- Ефективна витрата електроенергії;
- Можливість випікати велику кількість виробів одночасно;
- Простота у догляді;
- Рівномірний розподіл тепла для якісного випікання хліба.
Габарити печі дозволяють розмістити її в промисловому приміщенні, не зайнявши багато корисного простору кухні, загальна площа якої в приміщеннях громадського харчування досить велика. Розігрівається обладнання до 280 градусів, тому є можливість приготувати вишукану випічку, вимагає високих температур. Піч miwe бо дозволяє підключитися до водопроводу. Подача вологості здійснюється вручну, в обладнанні присутній температурний обмежувач, а на зовнішній панелі для зручності експлуатації встановлений таймер і підсвічування.
Cостоит из двух пекарских шкафов Ae 4.0604 + Ae 4.0604 и одного расстоечного.
- Автоматизированная технология Miwe flexbake актуальна для неполной загрузки, что делает возможным выпечь небольшие порции хлебобулочных изделий и минимизировать затраты электроэнергии;
- Печь оснащена 99 программами выпекания, в каждой из которых по 5 циклов;
- Функция экономии энергоресурсов в режиме ожидания.
Піч виготовлена з нержавіючої сталі, що забезпечує міцність конструкції і виключає появу корозії при контакті металу з водою і вологою. Обладнання не вимагає спеціального догляду, достатньо регулярно при необхідності очищати поверхню для випікання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miwe |
| Країна виробник | Німеччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість вентиляторів | 2 шт. |
| Кількість рівнів | 8 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 19.7 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Можливість підключення до водопроводу, Ручна подача вологості, Підсвічування, Таймер |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Тип управління | Електронне |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Довжина | 600 мм |
| Комплектація | Деки |
| Ширина | 400 мм |
| Параметри та опис режимів роботи | |
| Максимальна робоча температура | 280 град. |
| Мінімальна робоча температура | 20 град. |
| Габаритні розміри | |
| Загальна висота | 2120 мм |
| Загальна довжина | 900 мм |
| Загальна ширина | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 511 |
| Вид обладнання | піч конвекційна пекарня |
| Гарантійний термін | 3 |
| Напруга | 380 |
- Ціна: 217 560 ₴

