

Морозильна міні камера Budget Line 232590
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька для громадського харчування та бару морозильна нержавіюча камера з замком Hendi
Технічне досьє на нього дивіться в розділі "Характеристики".
По зовнішній обшивці можемо сказати, що вона з нержавійки, віднімаючи днище і задню сторону (оцинкований лист). Товщина ізоляційного матеріалу - 6 див.
Морозилка підсвічується (вбудована лампа), її двері можна поміняти місцями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Максимальна вологість | 60 % |
| Максимальна робоча температура | -18 град. |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для напоїв, Для морозива |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Вбудовуваний, Настільний |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 2 шт. |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 44 кг |
| Висота | 855 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 510 мм |
| Внутрішня ширина | 485 мм |
| Об`єм | 120 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Дисплей | Так |
| Довжина*ширина | 50*45, см |
| Матеріал | Високоякісна нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | -22 |
| Фреон | |
| Заправлений | R 134 a |
- Ціна: 45 180 ₴

