
Хліборізка Frosty BS-37
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Устаткування для харчових виробництв, об'єктів громадського харчування Фрості bs 37
- нержавіюча хлеборезательная машина;
- видає шматочків за раз 37;
- вертикальна версія;
- ножів в ній 36;
- маса хліборізки 50 кіло;
- максимальна показник продуктивності 200 штук за 60 хв;
- граничні розміри нарізається вироби: 40 см в довжину і 130 мм H.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Хліборізка вертикальна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Товщина нарізки | 10 мм |
| Габаритні розміри | |
| Загальна висота | 780 мм |
| Загальна довжина | 650 мм |
| Загальна ширина | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Тип управління | Електронно-механічне |
- Ціна: 41 910 ₴

