-5%








Шафа холодильна професійна Gooder USS 374 DTK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короткий опис холодильного USS 374 DTK шафи:
- Загальний об'єм: 358 л;
- Кількість полиць: 5 полиць;
- Кліматичний клас: 3;
- Освітлення: LED;
- Розміри в упаковці (ДхШхВ): 665*685*2010 мм;
- Вага в упаковці: 81 кг;
- Споживання електроенергії: 1.7 kWh/24h;;
- Характеристики: Скляні двері, без канопе, R600А, статика + динаміка, термометр, механічне управління, замок, колір білий,; Хлодоген: R600a;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів, Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | 1 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий, Доступ до товару з одного боку |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 595 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Висота | 1840 мм |
| Вага | 74 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 505 мм |
| Внутрішня ширина | 462 мм |
| Об`єм | 358 л |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 5 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Скло |
| Термометр | Так |
- Ціна: 30 090 ₴

