-12%








Пончиковий дозатор АП-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійні апарати універсали по наготавливанию до 80 пончиків за 60 хвилин + прибравши дозатор, отримаєте апарат для смаження чебуреків і картоплі фрі - АП-5 бренду Кий-в
Апарат пампухова АП 5 Кий-досить елементарний в експлуатації, досить наповнити дозаторный орган тестом, прокрутити і внизу з відкриттям клапана випадає заготівля в жарочную ємність.
Відео про пампухові апарати Кий-в доказ того:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Об'єм фритюру | 5 л |
| Об'єм дозатора | 3 л |
| Максимальний час розігріву до робочої температури | 5 хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | вага пампуха 15-25 гр., робоча регульована температура 60-200 С, ручний привід, корпус - нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 645 мм |
| Вага | 8.9 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 216 мм |
| Внутрішня ширина | 290 мм |
| Внутрішня висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Продуктивність | 80 |
- Ціна: 9 973,92 ₴

