-13%


GoodFood Плита електрична індукційна IC35 DUETTO, 2 конфорки, 14кВт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плита індукційна 2-конфоркова. Призначена для індукційних каструль та сковорідок діаметром від 120 мм до 260 мм. 2 зони нагріву. Корпусу з неіржавної сталі AISI 304. Поверхня із високоякісного жаростійкого скла чорного кольору 300х300мм. Цифровий екран. Електромеханічна панель керування. Електронний захист від перегріву. Багаторівневе регулювання від 1 до 9. Діапазон температури від 60 С до 240 С. Потужність 2х3,5 кВт (7 кВт). Напруга 380В. Без шнура живлення і вилки. (Рекомендовано використовувати електричний автомат та кабель перерізом 6 мм2.) Тип установки: підлогова. Габаритні розміри 400х900х1000мм. Вага 27 кг. Пакувальні розміри 500х1000х585мм. Вага в упаковці 45 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Підлогове |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 14 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид конфорки | індукційна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 1000 мм |
- Ціна: 35 640 ₴

