



GoodFood Вітрина холодильна RTW145L нержавіюча сталь
Вітрина холодильна GoodFood RTW145L нержавіюча сталь Призначена для демонстрації кондитерських виробів. Корпус скло чорне та прозоре зі сталевими вставками. Фронтальне скло - вигнуте. Подвійний склопакет. Об'єм 145 л. Настільна кондитерська холодильна вітрина з полицями. У компекті 3 полиці регульовані по висоті, як нижній рівень служить незнімна полиця. Верхнє світлодіодне (LED) підсвічування. Хромовані полиці. Цифрова панель управління. Заводські параметри налаштування термоконтролера: від +2 до +6 С градусів – це верхня та нижня межа температури відключення компресора. Тепература на шильдику від 0 до +12 С градусів - це температурний діапазон, який може підтримувати ця вітрина на охолодження, залежно від температури навколишнього середовища. Автоматичне розморожування кожні 6 годин. Холодогент R290. Потужність: 0,215 кВт. Напруга: 220В/50Гц. Габаритні розміри: 702x568x886 мм. Вага 70 кг. Пакувальні розміри: 765х630х920 мм. Вага в упаковці: 74 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для квітів, Для напоїв, Для фруктів, Для риби, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для морозива, Для суші, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів, Для піци, Для заморожених продуктів |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 430 Вт |
| Холодопродуктивність | 430 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха, прозора |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 702 мм |
| Ширина | 568 мм |
| Висота | 886 мм |
| Вага | 57 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 120 л |
- Ціна: 34 970 ₴

