-13%






GoodFood Льдогенератор IM18C
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Льдогенератор GoodFood IM18C Продуктивність 16–18 кг льоду на добу. Тип льоду: кубиковий, 24 шт. за цикл. Місткість бункера 2 кг. Місткість резервуару для води: 2,5 л. Можливо два варіанти подачі води: 1) наливний, працює за замкнутим циклом. Не потребує підключення до води. 2) підключення до центального водопроводу. Шланг для подачі води. Корпус: пластик, колір: металік. Тип охолодження: повітряний. Холодоагент R600a. Потужність 130 Вт. Напруга: 220 В / 50 Гц. Габаритні розміри 287х375х357 мм. – Вага 11 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GoodFood |
| Страна производитель | Китай |
| Вид льда | Кубиковый |
| Возможность подключения к водопроводу | Да |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электронное |
| Материал | Металл |
| Цвет корпуса | Серый |
| Номинальное напряжение | 110 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 220 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 287 мм |
| Ширина | 375 мм |
| Высота | 357 мм |
| Вес | 11 кг |
- Цена: 9 190 ₴

