-7%










Шафа холодильна Gooder GN-650TN
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Короткі характеристики:
- Вага: 110 кг;
- Загальний об'єм: 650 л;
- Замок: Є;
- Кількість полиць: GN 2/1 – 3 шт;
- Країна виробник: Китай;
- Освітлення: LED;
- Потужність: 0,35 кВт;
- Розміри (ДхШхВ): 740х830х2010 мм;
- Система охолодження: Динамічна;
- Темп.режим: -2,,,+10 °C;
- Характеристики: доводчик дверей, цифровий термостат, авторозморожування;
- Матеріал корпусу зовні: нержавіюча сталь
- Матеріал корпусу всередині: фарбований метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gooder |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Призначення | Для фруктів, Для м'яса, Для тіста, Для десерту, Для молочних продуктів, Для ковбасних виробів, Для напівфабрикатів, Для салатів, Для сирів |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий, Доступ до товару з одного боку |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 350 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виконання дверей | Глуха |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 110 кг |
| Додаткові характеристики | |
| В комплекте оборудования | Полиця |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Тип двері | Розпашна |
| Матеріал дверей | Нержавіюча сталь |
| Авторозморожування | Так |
| Особливості | Регульовані ніжки |
- Ціна: 41 630 ₴

