-13%






Тістоміс фаршеміс Goodfood SM2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Установка для замішування / перемішування тіста, рибного / м'ясного фаршу з додаванням спецій, різних інгредієнтів - Goodfood SM2 - відмінний варіант для невеликої їдальні, кафе
Особливості фаршеміса тістоміса Goodfood SM2:
- Сталевий корпус.
- Поворотна дежа на 90 градусів для вилучення тесту (матеріал нержавіюча сталь).
- Насадка спіраль також з нержавіючої сталі.
- Розмір діжі 225 * 180 * h190 мм., Обсяг близько 4 літрів, за раз завантажується 2,5 кг. тесту
- Час одного робочого циклу 5 ... 10 хв.
- Одношвидкісний.
- Без реверсу.
Тістоміс фаршеміс Goodfood SM2 - простий, практично виконаний, доступний за ціною. Доставка по Україні за рахунок покупця. Всі форми оплати. Звертайтеся!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Good Food |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Тип обладнання | Однопостові |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 370 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Завантаження тесту | 2.5 кг |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 18 кг |
| Опис ємностей і насадок | |
| Кількість ємностей | 1 шт. |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Продуктивність | 15 |
- Ціна: 7 660 ₴

