



Шкаф винный Frosty H120D 97 -120 бутылок
Ми раді представити охолоджувач вина для білого і червоного вина, ємністю 320 літрів, з тонованими дверима, налаштуваннями електронної робочої системи, двома режимами температурного охолодження - Frosty H120D - ідеальний варіант для продажу вина в ресторанах, кафе, магазинах
Особливості винної шафи Frosty H120D:
Оболонка кузова виготовлена з оцинкованої сталі з полімерним покриттям (чорного кольору).
Підключається до мережі 220 вольт, потужність 0, 165 к Вт.
Має дві зони охолодження: 12...22C і 5...12C.
7 дерев'яних полиць (розсувні) в комплекті.
Двері з тонованим склом.
Контролер з РК-дисплеєм.
Вугільний фільтр.
Світлодіодне освітлення.
На Фреон R600a.
Природне приховування.
Умістить 97-120 пляшок.
Полки
- 10 полки: 480x440 мм
- 1 нижняя полка: 480x300 мм
- 1 демонстрационная полка: 480x440x150 мм
- выдвижные деревянные полки на металлические телескопические направляющие
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FROSTY |
| Страна производитель | Китай |
| Общий объем | 320 л |
| Количество температурных зон | 2 |
| Режимы работы | Охлаждение |
| Тип управления | Электронное |
| Минимальная температура | 5 град. |
| Максимальная температура | 22 град. |
| Вместимость | 120 |
| Уровень шума | 45 дБ |
| Материал полок | Дерево |
| Особенности | Встроенный вентилятор, Индикатор температур, Перенавешиваемые двери, Фильтр с активированным углем, Стеклопакеты с защитой от УФ-лучей, Внутреннее освещение, Замок на двери, Дисплей |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Покрытие корпуса | эмалевая краска |
| Цвет корпуса | Белый |
| Регулируемые по высоте полки | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1630 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Вес | 80 кг |
- Цена: 50 250 ₴

