-15%










Професійна холодильна шафа -5+5С на 700л Juka SD70М
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка для Вашого бізнесу серед промислових холодильників - універсальний (мінус 5 / плюс 5) холодильник з оцинкованої сталі з полімерним покриттям для продуктових магазинів, АЗС, аптек, точок швидкої їжі, громадського харчування - Juka SD70М (опціонально робиться з харчової нержавійки, вартість такого 1530 євро)
Технічна складова холодильника універсального Juka SD70М:
- Одна самозакрывающаяся двері.
- Товстий шар термоізоляції 70 мм.
- Імпортний конденсатор, контролер, випарник і агрегат.
- Підсвітка внутрішнього об'єму не передбачена.
- Практична складання.
- Підлаштувати холодильник універсальний юка під нерівності підлоги допомагають 4 регульованих ніжки.
- Універсальне динамічне охолодження.
- Товар зберігається на п'яти полицях.
- Вбудована система випаровування конденсату і відтаювання.
Впевнено купуйте холодильник універсальний Juka SD70М - висока якість гарантуємо, сервіс власний. Працюємо по всіх регіонах України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Juka |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 5 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Матеріал | Сталь |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Енергоспоживання в добу | 6 кВт |
| Загальний об'єм холодильника | 563 літра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Висота | 2070 мм |
| Вага | 121 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 460 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Авторозморожування | Так |
| Термометр | Так |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кліматичний клас | +16...+35 C кліматичний клас N |
| Функціональне призначення | охолодження та зберігання продукції |
| Призначення | Професійне |
| Сфера использования | Retail, Аптеки, Бази відпочинку, фаст фуд, бістро, В барі і кафе, ресторані та їдальні, Готельний бізнес, для кухні громадського харчування, для піцерії, для харчових виробництв/цехів |
| Особливості | навантаження на полицю не більше 30 кг., R404a фреон, компресор Embraco/Danfoss, термоконтроллер Carel, додаткова полиця коштує 14 євро, підсвічування немає, випарник Rivacold, конденсатор Technoklima |
| В комплекте оборудования | дверний замок, ніжки, 5 полиць |
| Тип двері | Розпашній |
- Ціна: 74 950 ₴


