




Професійний гриль вогнище Vulcan RG 100 BOX
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Високоякісний гриль на дровах для виїзних заходів на відкритому повітрі, ресторанного бізнесу, туризму - мангал вогнище Vulcan RG 100 BOX з відкритою тумбою, випускається в двох кольорах: класичному (чорний/black) і ретро стилях (штучна іржа)
Мангал вогнище Vulcan RG 100 BOX з відкритою тумбою оснащений додатковим кільцем (розташоване під жарочною рівнем). Тому докупную ґрати гриль з легкістю можливо опустити і поставити на рівні з жарочною зоною.
Вогнищевий мангал Vulcan RG 100 BOX можливо використовувати при будь-яких метеоумовах. Основа і сама його чаша мають підвищену стійкість до негативних зовнішнім фактором. Будь це підвищена або знижена температура/волога.
При першому використанні вогнище мангалу потрібно буде прожарити його поверхню. Надалі її потрібно буде обробляти рослинним маслом.
Можемо виготовити вогнище мангал Vulcan RG 100 BOX з відкритою тумбою за індивідуальними розмірами. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Вулкан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 980 мм |
| Ширина | 980 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 117.3 кг |
| Внутрішній діаметр жарочної зони | 480 мм |
| Висота чаші | 300 мм. |
| Розмір основи | 500*500*630 h мм. |
| Вага підстави | 41,5 кг |
| Зовнішній діаметр | 980 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимально витримує температуру | до 500 |
| Час на прогрівання | 30-40 хвилин |
| У стандартній комплектації | конусна чаша з жарочною поверхнею, підставка під чашу |
| Аксесуари до грилю | скребок 950 грн., маслянка 950 грн., підставка під казан 2600 грн, решітка гриль на підставці 4730 грн, кришка діаметром 1000 мм. - 4800 грн., кільце під шампури 1200 грн. |
| Вага чаші | 26,9 кг. |
| Вид гриль обладнання | відкритий дров'яної вогнище гриль |
| Джерело живлення | Дрова, вугілля |
| Матеріал | жарочна поверхня - вуглецева 10 мм. сталь, підставу 3 мм. сталь (під вогнищем 8 мм. сталь), поверхня гриля сталева без швів |
- Ціна: від 54 810 ₴

