-15%




ЛОВУШКА ІНСЕКЦІЙНА HURAKAN HKN-LIN150 НА 150 М2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розширення асортименту ламп Hurakan/Хуракан для знищення комах (літають) в супермаркетах, об'єктах торгівлі та громадського харчування - покриває зону в 150 м. кв. Hurakan HKN-MID150
Інсектицидні Hurakan лампи HKN-MID150 володіють такими якостями як мінімальна товщина, сучасні форми, висока продуктивність і експлуатаційна безпека, незасоряющиеся/нержавіючі сітки, підвісна установка.
Лампа Hurakan щоб заманити до грат під напругою комах, видає невидиме випромінювання (УІ), яке в свою чергу абсолютно нешкідливо для людини або тварин.
Для ефективної роботи лампи Hurakan HKN-MID150 не потрібно ніякої хімії, протягом робочого циклу її не виникає ніяких запахів, бризок, сміття (вбудований піддон-накопичувач, періодично вимагає очищення), іншого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Площа дії | 150 кв.м |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3050 г |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | фарбований метал |
| Тип | Підвісний |
| Принцип дії | заманювання невидимим випромінюванням, подальше знищення електричним струмом |
| Призначення пастки/відлякувача | від летючих комах |
- Ціна: 3 040 ₴

