Кошик
+380675517271
+380959373544
УкраїнаДніпропетровська областьДніпропроспект Олександра Поля, 11, 3 поверх
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Фармацевтичні шафи

В якісному і правильному зберіганні потребують не тільки продукти, але і медикаменти, і різні препарати, пов'язані з медичною та фармацевтичною сферою. Особливі умови зберігання деяких з них, вимагає дотримання стабільної зниженої температури, яка запобігає їх псуванню.

Спеціально для таких цілей розроблені фармацевтичні ходильные шафи. Це обладнання може використовуватися для зберігання в температурному діапазоні від 1оС до 15оС будь-яких лікарських і ветеринарних препаратів, включаючи вакцини.

Шафа фармацевтичний при повної схожості з простим побутовим холодильником, все-таки має певні відмінності з цією побутовою технікою. За зовнішнім виглядом фармацевтичні холодильні шафи можуть мати не тільки глухе, але і засклену дверцята. Таке рішення дозволяє швидко знаходити необхідний препарат і переважно використовується в аптечних мережах, несучи в собі додаткову функцію вітрини. Фармацевтичні шафи з глухою дверима мають внутрішнє підсвічування. Корпус фармацевтичного шафи, як правило, цельнозаливной. Ця конструктивна особливість спрямована на максимальну термоізоляцію і гігієнічність внутрішнього простору холодильника. Ще одна відмінність – це система розморожування. У фармацевтичних холодильних шафах, в основному, застосовується автоматичне розморожування з випаровуванням конденсату. Це дозволяє виключити виїмку препаратів з холодильника для того, щоб позбутися від крижаної кірки.

Фармацевтичні холодильні шафи Polair, представлені в цьому розділі, мають відмінні технічні й експлуатаційні характеристики. До основних переваг можна віднести:

- динамічну систему охолодження;

- автоматичну систему розморожування;

- додаткову герметичність дверей за рахунок магнітних вставок;

- наявність звукового та світлового оповіщення при відхиленні температури від заданої величини;

- рідкокристалічний екран для відображення температурних показників;

- зрозумілу панель управління.

Фармацевтичні холодильні шафи Polair повністю відповідають існуючим вимогам і нормам, мають всі необхідні сертифікати.

Додаткову інформацію про це професійному обладнанні можна отримати у наших фахівців. Телефонуйте, консультуйтеся, замовляйте! Ми гарантуємо швидку доставку, правильну установку і післягарантійне обслуговування фармацевтичним холодильних шаф Polair.