Кошик
205 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 302-41-94
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Кондитерські вітрини Carboma

Тістечка, торти, кекси, мафіни, макаруни і ще багато, багато десертних виробів можна красиво розмістити в кондитерських вітринах Carboma.

Солодка випічка не є товаром щоденного вживання, тому її грамотна, гарна демонстрація – одна з складових постійного попиту.

Тепер кондитерам не потрібно «винаходити велосипед» і самостійно придумувати, як презентувати свою продукцію покупцям – для цього є великий вибір кондитерських вітрин.

Кондитерські вітрини Carboma, пропоновані в нашому інтернет–магазині, являють собою класичні підлогові вітрини. Цей вид вітрин дозволяє демонструвати велику кількість різних товарів при використанні невеликої площі. Секрет криється в багаторівневості. Кожна вітрина оснащена декількома стаціонарними полицями для розміщення продуктів.

В модельному ряді Carboma кожен покупець знайде для себе відповідний варіант кондитерської вітрини. В асортименті представлено обладнання з різною формою, шириною від 650 мм і висотою від 1000 мм, кольоровою гамою і призначенням.

Представлені кондитерські вітрини Carboma мають прямокутне або квадратне розтин з опуклим або прямим вітринним склом. Оптимальним рішенням при створенні торгової зони може стати кутова вітрина ВХСв-У1Д Carboma, яка з'єднає вітрини, виставлені під прямим кутом.

Технічне оснащення кондитерських вітрин Carboma функціонально і економічно

У всіх моделях встановлені вбудовані холодильні агрегати і використовується вентильований тип охолодження, завдяки якому відбувається рівномірне охолодження внутрішнього обсягу вітрини.

За допомогою інтуїтивно зрозумілого електронного управління дуже просто настроювати і контролювати всі необхідні параметри зберігання кондитерських виробів. Температурні показники регулюються в межах від 6 до 12 оС. Така ідеальна температура для збереження свіжості і товарного виду солодощів та інших продуктів.

Кондитерська вітрина Carboma також може бути демонстраційним стендом для напоїв, фруктів, молочних продуктів і сирів.

Приступаючи до вибору такого холодильного устаткування, необхідно визначитися з:

- можливою площею розміщення;

- безпечними точками підключення до стандартного напруги;

- кількістю і видами кондитерських виробів або інших продуктів, які будуть демонструватися і зберігатися у вітрині;

- вибрати гармонійну форму і колір, відповідний до інтер'єру закладу.

Якщо всі ці пункти вже відомі – звертайтесь до наших фахівців за додатковою інформацією або замовте кондитерську вітрину Carboma на сайті.

Кондитерські вітрини Carboma (Карбома) і Polus (Полюс) – це ідеальне рішення для зберігання і продажу продуктів харчування: м'яса, риби, птиці, молочних, ковбасних та інших видів гастрономічних і кондитерських виробів. Сучасні, якісні та багатофункціональні холодильні вітрини Carboma призначені для невеликих магазинів, ресторанів, барів і кафе, а також можуть використовуватися для проведення презентацій. Демонстранти холодильні Карбома різняться між собою: охолодженням (динамічний або статичний); виходом на температуру (+6...+12 С або 0...+7С); матеріалом місця для викладення товару (нержавіюча сталь або сталь з полімерним покриттям); формою скла (пряме, квадратне або опукле) і колір (коричневий-шоколадний або сріблястий-чорний).

"Е-груп" здійснює поставку вітрин Carboma прямо до вашого закладу, монтаж, підключення та гарантійний борг.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner