Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Холодильні шафи Juka, Scan

Холодильні, універсальні і низькотемпературні (морозильні) шафи Juka - це професійна холодильна меблі для комерційної сфери або для зберігання харчової продукції (ковбас, м'яса, молочки, напоїв, десертів і салатів) в супермаркетах/магазинах, об'єктах громадського харчування.

Виготовлені холодильні шафи Juka на польсько-українському підприємстві, згідно всім найсуворішим євростандартам. Вони місткі, зручні і прості в користуванні.

Холодильна шафа Juka ідеально підійде для професійної кухні, складського приміщення продуктового магазину або павільйону.

З технічного опису холодильних шаф Juka зазначимо такі:

  • Корпус цельнозаливной, внутрішня камера виготовлена на основі пластифікованої сталі.
  • Холодильники компонуються електронними контролерами, функцією автооттайки, освітленням, полицями, замком, регульованими ніжками.
  • В конструкції шаф Juka закладена можливість переустановки двері.
  • Опціонально доступний замовити холодильні шафи Juka з нержавіючої сталі.

Також рекомендуємо ознайомитися і придбати холодильні шафи Scan зі скляними дверима для охолодження та продажу різноманітної харчової продукції, а також соків, води, алкогольних напоїв.

Холодильні шафи Scan - це продукт датської компанії Scandomestic S. A., який чудово зарекомендував себе на ринку України з боку добротного якості та оптимальної ціни. В асортименті однодверні та дводверні холодильники.

Сервіс, гарантійну підтримку забезпечує компанія "Е-груп" по всій Україні, звертайтеся!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner