Кошик
206 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
вулиця Хоменка, 15, Черкаси, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Морозильні вітрини

Незважаючи на уявну простоту, заморожування, як спосіб зберігання продуктів харчування, один з найбільш «молодих» у порівнянні з іншими методами консервації. Швидке заморожування продуктів змогла отримати промисловий розмах тільки з винаходом і випуском спеціального морозильного обладнання для зберігання і продажу такого виду продукції. Смакові якості і корисні властивості будь-яких продуктів при заморожуванні максимально зберігаються, якщо виконані всі умови по правильному зберіганню.

Зберігання заморожених продуктів здійснюється в морозильних камерах, скринях і вітринах. Все це різнопланове обладнання об'єднує одна характеристика – вони здатні створювати і довгостроково підтримувати нормативну температуру зберігання заморожених продуктів – 18оС.

При продажу продуктів глибокої заморозки в торгових точках використовують морозильні вітрини. Одним з типів таких морозильних вітрин є морозильні вітрини прилавки. Виконують роль торгового прилавка, морозильні вітрини служать і для демонстрування заморожених продуктів і для їх короткочасного зберігання до моменту реалізації. Конструкція морозильних вітрин однотипна і являє собою корпус з листів нержавіючої сталі, в якому розміщується холодильний агрегат і охолоджувану камеру. Холодильне пристрій може бути вбудованим або винесеним. Охолоджувана камера в закритих морозильних вітринах оснащена скляними панелями з трьох сторін і має розсувну панель, для доступу продавця товару. Внутрішня підсвітка товару забезпечує достатній рівень освітленості товару.

У відкритих морозильних вітринах встановлюється тільки скляний захисний бортик. Відкриті вітрини – ідеальний варіант для зони самообслуговування в торговому залі. Такі торгові вітрини використовуються для зберігання охолодженої риби або морепродуктів. Деякі моделі морозильних вітрин обладнані додатковими висувними ящиками для зберігання невеликої кількості продукції.

Компанія «Е – груп» пропонує морозильні вітрини для заморожених продуктів торгових марок Carboma і Полюс. Всі морозильні вітрини – прилавки, представлені в цьому розділі, виконані з якісних матеріалів і мають гарантійне зобов'язання виробника протягом 12 місяців. Обладнання супроводжується технічною підтримкою нашої компанії в гарантійному та пост гарантійному періоді.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner