Кошик
192 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
проспект Олександра Поля, 11, 3 поверх, Дніпро, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Сервіс, ремонт воріт, ролет, автоматики

Сервісна підтримка для довгої служби ваших автоматичних воріт та ролет. Рекомендуємо викликати періодично (1 раз в рік) на огляд, вилучення забруднень, змазування деталей, встановлення та ремонт приводів.

Група компаній "Е-груп" в особі фірми "Веселка N" Дніпро представляє новий відділ сервісний центр, в якому представлений повний комплекс послуг з ремонту, монтажу, гарантійного і післягарантійного обслуговування за низькими цінами, а саме: будь-які види воріт, ролет, жалюзі та автоматики.

З кожним роком наша компанія стикається з проблемою неякісних матеріалів невідомих виробників, які протягом півроку виходять з ладу, і клієнти не знають куди звернутися за професійною консультацією.

Тепер ця проблема вирішена! Завдяки нашому сервісному центру, Ви можете отримати повну безкоштовну консультацію, терміновий виклик майстра на ділянку для вирішення невідкладного усунення, складання кошторису та короткі терміни виконання завдань.

На складі сервісного центру компанії "Веселка N" в Дніпрі є всі комплектуючі для виконання роботи будь-якої складності, в тому числі екстреної.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner