Кошик
192 відгуків
+380 (50) 197-00-95
+380 (50) 300-99-76
проспект Олександра Поля, 11, 3 поверх, Дніпро, Україна
Є-груп - обладнання для успішного бізнесу
Залишити відгук

Морозильники та холодильники HURAKAN

Холодильні та морозильні шафи HURAKAN ідеально підходять для закладів сфери HoReCa. У холодильних шафах HURAKAN можна зберігати різні види продуктів: овочі, фрукти, м'ясо, риба і т.д. Також ідеально підходять морозильні шафи HURAKAN для заморожування або зберігання заморожених. В асортименті пропонуються компактні однодверні та дводверні вертикальні шафи для кафе, ресторану, їдальні та різних закладів сфери торгівлі. Представлене обладнання відрізняється довговічністю та практичністю, забезпечує надійне зберігання продуктів з урахуванням санітарних норм, завдяки компактним розмірам дозволяє максимально раціонально розподілити простір.
Купівля торгових холодильних шаф для сфери HoReCa вигідна завдяки поєднанню доступної вартості з високою якістю. Незалежно від особливостей конструкції, представлені однодверні та дводверні моделі вертикальних шаф, відрізняються практичністю, бездоганно виконують свою функцію. Вертикальні функціональні шафи для продуктів HURAKAN, які можна придбати в Україні, відповідають встановленим стандартам якості. Виробник надає гарантію від 12 місяців своєї продукції.
Шафи HURAKAN діляться на морозильні та холодильні, які у свою чергу можна поділити на однодверні та дводверні.
У конструкції вертикальних шаф передбачено цифровий контролер з дисплеєм для відображення температурного режиму. У представленому обладнанні дверцята закриваються автоматично, при необхідності дверцята можна перевстановити в інший бік відкриття. Однодверні моделі мають об'єм - 650 л, дводверні – 1300 л. В Україні можна придбати універсальні вироби різних розмірів, які органічно впишуться в загальний стиль.
Однодверні моделі представлені з розмірами 740х830х2010 мм, дводверні – 1480х830х2010 мм. Наш інтернет-магазин пропонує можливість купити вертикальні холодильні пристрої, для яких характерна проста установка на підлогу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner